118733954_3390295937675645_2596027542073

zjistit více

bg o2 50%.png
bg%20soft%2050%25_edited.png

Nejrychlejší internet u vás doma už od 199 Kč měsíčne

Užijte si dva týdny slev naplno! Vybrané telefony za skvělé ceny

O2 TV vám rozřadí filmy a seriály za posledních 7 dní.

Guru

doporučuje

Realme C3 64GB

3 495

Realme 6S 64GB

5 695

Motorola E7 Plus 64GB

3 995

Realme X50 128GB

9 695

všechny telefony a zařízení

bg soft 50%.png

Co pro Vás můžeme udělat?

začněte psát, co hledáte

Zkuste naše nové vylepšené vyhledávání, které rozumí vašemu jazyku - napište třeba "chci rychlý a neomezený internet" nebo "hledám telefon s dobrým foťákem a velkou pamětí do 7000 Kč" a najděte, co hledáte.

unnamed.jpg

TV

Televize, filmy, živě i zpětně.

Ve vaší TV, zde v prohlížeči i v mobilní aplikaci.

Chyť mě, když

to dokážeš

Marťan

Pulp Fiction

Přátelé X (17/20)

Logan

bg o2 50%.png

...tolik malá ukázka, jak si představuju redesign webu O2.cz

Klíčové vlastnosti pro dobrý uživatelský zážitek jsou jednoduchost, přehlednost a přívětivost. To jsou atributy, které samozřejmě nemůžu vyřešit sám za jedno odpoledne, bez dat a analytiky používání služeb, a bez teamu lidí se stejným cílem, no odlišným náhledem. Zároveň jsou to ale hodnoty, které ve svých návrzích hledám, a rád bych je hledal s Vámi v O2

1. Seznámení

...nejen s kolegy (na které se samozřejmě těším), ale taky s portfoliem a strukturou služeb O2. Důležité bude pochopení jednotlivých služeb a jejich účelu přes optiku běžného uživatele - Které nástroje chci mít hned na očích? Co uživatelé nejčastěji používaji a kde to hledají?

2. Podklady a analýza

Dobrý design je informovaný design, proto než se pustíme do práce, je důležité zjistit a vědet, co zajímá koncové uživatele, jaké produkty využívají, co nejčastěji hledají, nebo co možná ještě neví, že chtějí, ale až to uvidí, bude to pro ně relevantní.

3. Navrhování

Jakmile máme dobrý základ v podobě informací a priorit, hurá do práce! Navrhnout rozložení webu ovšem není jen o ikonách a hezkých barvách, ale taky - a především - o ergonomií, přístupnosti, zachování konzistentnosti napříč všemi platformami a desítkami verzí, které cestou zkoušíme.

4. Testování

Apropo, zkoušeni - co líp dokáže rozlousknout nekonečné debaty, jestli je to lepší takhle, nebo jinak, než staré dobré testování? Než tedy naše návrhy uzřou světlo světa, je důležité zjistit, jestli naše odhadované záměry odpovídaji realitě.

5. Ahoj, světe!

Co by to byl za design, kdybychom si jeho výsledky nechali jen pro sebe :) Nejpříjemnější část procesu je tedy jeho komunikace směrem ven. Aby lidi vědeli, jaké služby O2 nabízí, jak je jednoduché k nim přistupovat všude, kde máme signál, a jak rychle lze vybavit nebo najít to, kvůli čemu jsme si možná dřív brali volno.

repeat(DesignProcess)

A jelikož práce designéra nikdy nekončí a vždy je prostor pro verzi 1.1 a 1.2, proces zlepšování a vychytávání detailů po tom, co jsou naše výsledky mezi lidma, je stejně důležitý, jako návrh samotný. Uživatelé totiž vždy přijdou na něco, co jsme přehlédli, a často jsou to připomínky cené a užitečné. Sem s nimi, jdeme dál...

bg%20soft%2050%25_edited.png

Předešlé relevantní projekty:

Mind - aplikace pro vyvážené trávení času

nextOS - návrh operačního systému pro 21. století

bullerbyn.cz - internetový domov pro oblíbený pražský bar/obývák

Design Culture Czechoslovakia - logo a web pro obchodníka s ikonickým československým nábytkem, ve vývoji

Pivovar Herold - brand design pro jeden z nejstarších českých pivovarů, logo již v oběhu, web ve vývoji dle možností klienta